سوالاتی که کاربران زیاد از ما پرسیده اند...!

پس از ورود به آموزیار کد تایید به شماره وارد شده در آموزیار ارسال خواهد شد که پس از وارد نمودن کد و خواندن قوانین و تایید آن میتوانید عضو آموزیار شوید . البته توصیه میشود با وارد نمودن اطلاعات تکمیلی خود از جوایز و پیشنهاد های ویژه خاص ما در زمان های متفاوت مانند روز تولدتان نهایت بهره را ببرید .

فیلم ها و جزوات آموزشی بصورت بخش به بخش و یا کلی قابل خریداری هستند که پس از خرید کل و یا هر بخش قابل دسترس خواهند بود .

پس از خرید کلاس در آموزیار با مراجعه حضوری به آموزشگاه ارائه دهنده کلاس و یا آموزشگاه تعیین شده توسط استاد و ارائه مدارک شناسایی خود میتوانید برنامه کلاسی و برگه ی ثبت نام قطعی خود را دریافت نمایید

در صفحه ی خانه و از منوی گوشه بالا سمت راست با انتخاب شهر مورد نظر خود در قسمت شهر انتخابی من میتوانید از کلاس های سایر نقاط ایران مطلع شوید .

  • وقتی شهری را انتخاب میکنید در صورتی که کلاسی از آن شهر در آموزیار ثبت شده باشد در لیست موجود برای شما نمایش داده میشود و در غیر اینصورت آخرین کلاس های ثبت شده در آموزیار از کلیه ی شهر ها نمایش داده خواهد شد .
  • با معرفی آموزیار به دیگران و همچنین ارائه محصول در آموزگار میتوانید امتیاز و درآمد خود را افزایش دهید .

پس از ثبت نام در قسمت پروفایل از طریق گزینه دعوت از دوستان ، آموزیار را به دیگران معرفی نموده و امتیاز کسب کنید .

قطعا در کمترین زمان ممکن ناظر آموزیار مشکل را رفع خواهد کرد و همچنین در صورت تاخیر میتوانید با پشتیبان آموزیار تماس بگیرید .

در صورت نیاز به پشتیبانی میتوانید از قسمت تماس با موضوعات خود را برای آموزیار ارسال نمایید و یا با پشتیبان تماس بگیرید .

  • در هر دوره ی آموزشی با توجه به نوع ارائه آن محصول توسط استاد یا آموزشگاه بخشی از کلاس (از 10 تا 100 درصد) دارای گارانتی است که در صورت عدم رضایت شما تا قبل از نقطه سر رسید گارانتی ، شهریه به کیف پول شما بازگردانده میشود .

محتوای تغییر وضعیت

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به شرکت دانش پویان آموزگار میباشد. © ۱۳۹۹

X