قوانین و مقررات آموزیار

قوانین و مقررات آموزیار را بیشتر بشناسید…!

با قوانین آموزیار آشنا شوید...!

 1. 1. مدرس و تولید کننده ی محتوا در استخدام ما نیستند در صورت مشاهده ی محتوای خلاف قوانین و مقررات از طریق قسمت پشتیبانی آنرا به ما اطلاع دهید.

 

 1. 2. در صورت استفاده از مطالب رایگان و غیر رایگان آموزیار شما نمی توانید آن محتوی را به نام خود باز نشر دهید.
 2. 3. آموزیار صرفا کلاس هایی را گارانتی میکند که ثبت نام آنها در اپلیکیشن آموزیار انجام شده باشد . توصیه میشود کلاس های مورد نظر خود را برای دستیابی به قیمت و کیفیت تضمین شده از بین آموزشگاه های طرف قرارداد با آموزیار انتخاب کنید.

 

 1. 4. تبلیغات اساتید و آموزشگاه ها در اپلیکیشن به معنی حمایت و پیشنهاد ما و تفاوت آنها با سایر فعالان در آموزیار نمیباشد.

 

 1. 5. پرداخت برای محتوای خریداری‌شده از طریق صفحهٔ اختصاصی هر محتوا انجام می‌گیرد. تمام قیمت‌های وبسایت ما به تومان برابر با ۱۰ ریال ایران است.

 

 1. 6. پس از خرید محتوا و کلاس میتوانید محصول خریداری شده ی خود را در قسمت کتابخانه ببینید.

 

 1. 7. نام کاربری و رمز ورود حساب شما متعلق به خود شماست و آنرا نباید در اختیار هیچ کس دیگری قرار بدهید، و یا به کسی اجازه بدهید به حساب شما و محتوای خریداری‌شده دسترسی پیدا کند. مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده در حساب شما تماما با خود شما است. در صورت دسترسی غیر به حسابتان سریعا موضوع را از طریق پشتیبانی با ما در میان گذاشته تا رمز عبور جدید برای شما صادر شود.

 

 1. 8. محتوای خریداری شده توسط شما در کتابخانه شما میماند ولی در صورت بروز رسانی یک محتوا و افزایش تعداد فیلم ها شما فقط دسترسی به قسمت هایی که قبلا خریده اید را دارید و موارد اضافه شده را باید بخرید.

 

 1. 9. اگر در دسترسی به حساب یا هر بخشی از محتوای خریداری‌شده به مشکلی برخوردید، لطفا با ما تماس بگیرید.

 

 1. 10. در صورت عدم رعایت مقررات و قوانین ، این حق را به ما میدهید که دسترسی شما به آموزیار را مسدود نماییم.

 

 1. 11. در صورت خرید کلاس صرفا تا زمان تعیین شده برای هر دوره میتوانید انصراف خود را اعلام نمایید و گذشتن از تعداد جلسات تعیین شده به معنای اعلام رضایت شما از کلاس میباشد و گارانتی بازگشت شهریه شامل حال شما نخواهد شد.

با ما در تماس باشید

کارشناسان آموزیار و تیم پشتیبانی ما از شنبه تا چهارشنبه ساعت 8 صبح الی 16 و پنجشنبه ها ساعت 8 صبح الی 12 آماده پاسخگویی و ارائه خدمات به شما کاربران عزیز می باشند.

ما اینجاییم

بلوار خواجه رشید کوچه پروین اعتصامی۲ کوچه پاستور بن بست لادن
تلفن تماس : 31445 81(98+)
آدرس ایمیل: info@090amoozyar.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به شرکت دانش پویان آموزگار میباشد. © ۱۳۹۹

X